2011 yılında Şeyma Ayık Işık ve Selim Işık tarafından kurulan Baymaske; ses kayıt stüdyosu, prodüksiyon departmanı ve Türkiye’nin önde gelen seslendirme sanatçılarından oluşan cast kadrosuyla, sektöre üstün kalitede hizmet vermektedir.

BAYMASKE ismini nereden aldı?
En çok sorulan sorulardan biri. Baymaske ismini; ünlü “V For Vendetta” filminden almıştır. V; halk arasında dolaşan maskeli bir kahramandır. Her daim yüzünde taşıdığı maskesiyle, herkesin refahı, huzuru ve mutluluğu için çalışır, savaşır. Ve kazanır da...

V’nin de söylediği gibi:
“Bu maskenin altında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirler kurşun geçirmez.”

BAYMASKE HİZMETLERİ

SESLENDİRME
SES veriyoruz. Kulak verin...

MÜZİK YAPIM
Talepleriniz doğrultusunda firmanıza, size ve markanıza özel müzik çözümleri üretiriz.

PRODÜKSİYON
Film ve Fotoğraf: Reklam, tanıtım, belgesel ve raporlama filmleri, backstage ve müzik videoları oluşturulması; moda, ürün ve obje çekimleri; havadan çekim ve canlı yayın hizmetleri.

Tasarım: 2 ve 3 boyutlu sunum tasarımları ve animasyonlar yapılması, toplantı ve benzeri etkinlikler için sahne, stand tasarımı ve mapping hizmetleri sunumu.

Teknik Hizmetler: Fuar standları, toplantılar ve benzeri etkinlikleriniz için gerekli olan her türlü altyapının belirlenmesi, temin edilmesi ve kurulumunun gerçekleştirilmesi.

Yazılım: Reklam amaçlı interaktif oyunlar, ürün tanıtımları için bilgilendirici kiosk ve ekranlar; RFID ve tagg sistemleri, interaktif vitrin, android ve iphone uygulamaları oluşturulması.

ÇOCUK KOÇLUĞU
Birçok reklam filmi, tanıtım, belgesel, çizgi film ve jinglelarda seslendirme yapan ve şarkı söyleyen çocukların kayıtlarında çocuk koçluğu yapıyoruz. Müzik bilgimiz ve pedagojik anlamda çocuklarla kurduğumuz sağlıklı iletişim neticesinde; işlerimizi her daim kusursuz, zevkli ve eğlenceli hale getirmek için çalışıyoruz.

EKİP
 
  • ŞEYMA AYIK IŞIK ŞEYMA AYIK IŞIK
  • SELİM IŞIKSELİM IŞIK
  • DOĞUHAN UZUN Prodüksiyon AsistanıDOĞUHAN UZUN
    Prodüksiyon Asistanı
  • TOLGA YALKIN Ses Mühendisi & ProdüksiyonTOLGA YALKIN
    Ses Mühendisi & Prodüksiyon